سرور اختصاصی لینوکس و سرور اختصاصی ویندوز

شرکت مهندسی فرا پویان رایانه و شرکت فنی مهندسی مروا از مراکز پیشرو در عرصه ارائه خدمات فناوری اطلاعات در ایران هستند که نزدیک به سه دهه سابقه درخشان در این زمینه دارند. این شرکت با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مرواهاست یکی از زیر مجموعه‌های این شرکت است که از مراکز با سابقه هاستینگ در ایران محسوب می‌شود. این شرکت از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات سرورهای اختصاصی لینوکس و ویندوز در ایران، آلمان و فرانسه است. شما در مرواهاست می‌توانید سرورهای خود را با مناسب‌ترین قیمت و تنوع در انتخاب محل سرور خریداری کنید. برخی از مزایای خرید از مرواهاست می‌توان به استفاده از سخت‌افزارهای روز دنیا، سیستم مانیتورینگ دائمی و پشتیبان فنی متخصص که تضمین کننده کار شما است، اشاره کرد.

سرور اختصاصی

Dedicated Servers

در صورتی که برای میزبانی اطلاعاتتان نیاز به بستری قدرتمند و منابع اختصاصی دارید و هاست‌های اشتراکی پاسخگوی نیاز شما نمی‌باشد، می‌توانید از سرورهای مجازی و یا سرورهای اختصاصی مرواهاست استفاده نمایید.

Iran

سرور اختصاصی ایران

گسترش ‌سرویس‌های یک سازمان و افزایش تراکنش‌های سامانه‌های موجود ، همواره با دغدغه کنترل و مدیریت از سوی مدیران فناوری اطلاعات و توسعه‌دهندگان برنامه‌های کاربردی همراه بوده است .تعدد سامانه‌هایی چون سیستم‌های پرسنلی ، فروشگاه‌های آنلاین ، ثبت سفارشات و سامانه‌های پاسخگویی آنلاین ، حساسیت بیشتری در حوزه‌های سخت‌افزار ، نرم‌افزار و امنیت را به‌وجود می‌آورد .از این رو سرورهای اختصاصی با ارائه منابع موردنیاز کسب‌وکار ، بستری مناسب را در راستاء رفع نیاز این دسته از مشتریان فراهم می‌کند .
مرواهاست از ابتداء فعالیت خود همواره با ارائه راه‌کارهای اختصاصی خود ، پاسخگویی به نیاز بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی را از افتخارات خود می‌داند .پیکربندی سرورهای اختصاصی مرواهاست با شناخت دقیق نسبت به نیاز متقاضیان صورت گرفته و قابلیت پاسخگویی به سطوح مختلف فعالیت‌های مبتنی بر اینترنت را در پلن‌های زیر جای داده است .

شروع قیمت از 600,000 تومان

Germany

سرور اختصاصی آلمان

گسترش ‌سرویس‌های یک سازمان و افزایش تراکنش‌های سامانه‌های موجود ، همواره با ذغدغه کنترل و مدیریت از سوی مدیران فناوری اطلاعات و توسعه‌دهندگان برنامه‌های کاربردی همراه بوده است .تعدد سامانه‌هایی چون سیستم‌های پرسنلی ، فروشگاه‌های آنلاین ، ثبت سفارشات و سامانه‌های پاسخگویی آنلاین ، حساسیت بیشتری در حوزه‌های سخت‌افزار ، نرم‌افزار و امنیت را به‌وجود می‌آورد .از این رو سرورهای اختصاصی با ارائه منابع موردنیاز کسب‌وکار ، بستری مناسب را در راستاء رفع نیاز این دسته از مشتریان فراهم می‌کند .مرواهاست از ابتداء فعالیت خود همواره با ارائه راه‌کارهای اختصاصی خود ، پاسخگویی به نیاز بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی را از افتخارات خود می‌داند .

پیکربندی سرورهای اختصاصی مرواهاست با شناخت دقیق نسبت به نیاز متقاضیان صورت گرفته و قابلیت پاسخگویی به سطوح مختلف فعالیت‌های مبتنی بر اینترنت را در پلن‌های زیر جای داده است .

شروع قیمت از 2,000,000 تومان

France

سرور اختصاصی فرانسه

گسترش ‌سرویس‌های یک سازمان و افزایش تراکنش‌های سامانه‌های موجود ، همواره با ذغدغه کنترل و مدیریت از سوی مدیران فناوری اطلاعات و توسعه‌دهندگان برنامه‌های کاربردی همراه بوده است .تعداد سامانه‌هایی چون سیستم‌های پرسنلی ، فروشگاه‌های آنلاین ، ثبت سفارشات و سامانه‌های پاسخگویی آنلاین ، حساسیت بیشتری در حوزه‌های سخت‌افزار ، نرم‌افزار و امنیت را به‌وجود می‌آورد .از این رو سرورهای اختصاصی با ارائه منابع موردنیاز کسب‌وکار ، بستری مناسب را در راستاء رفع نیاز این دسته از مشتریان فراهم می‌کند .

سرور های اختصاصی فرانسه، مستقر در دیتاسنتر OVH (یکی از مجهزترین و بزرگترین شرکت های مادر در این زمینه با ۲۷ دیتاسنتر در سراسر جهان) با قابلیت هایی همچون پهنای باند گیگابیتی نامحدود، سرعت دسترسی مناسب از داخل ایران و تجهیزات دفاع سایبری (cyber defense equipment) همچون Anti DDoS و Firewall سخت افزاری، قابلیت پاسخگویی به سطوح مختلف فعالیت‌های مبتنی بر اینترنت را در پلن‌های زیر ارائه می دهد

منظور از سرور اختصاصی چیست و چه اهمیتی دارد؟

سرور اختصاصی در حقیقت یک کامپیوتر بزرک با قدرت سخت‌افزاری بالاتر است که شما می‌توانید سایت خود را بر روی آن قرار داده و از مزایای پهنای باند و امنیت بیشتر آن بهره‌مند شوید. تمامی اطلاعات سرور کاملاً در اختیار شما است و با دیگران به اشتراک گذاشته نمی‌شود. همچنین در انتخاب نوع سیستم عامل (لینوکس یا ویندوز)، کنترل پنل، نرم‌افزار و حتی نوع استفاده از منابع کاملاً آزاد هستید. در واقع شما با خرید یک سرور اختصاصی برای میزبانی وب سایتتان می‌توانید سطح بالاتری از عملکرد به لحاظ سرعت، آپ‌تایم و امنیت را تجربه کنید. مرواهاست نیز سرورهای اختصاصی ایران و خارج را با بهترین امکانات در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که برای میزبانی اطلاعاتتان نیاز به بستری قدرتمند و منابع اختصاصی دارید و هاست‌های اشتراکی پاسخگوی نیاز شما نمی‌باشد، می‌توانید از سرورهای اختصاصی مرواهاست استفاده نمایید.

سرور اختصاصی لینوکس و ویندوز چه تفاوتی با هم دارند؟

سرور اختصاصی لینوکس نوعی سیستم عامل است که از زبان‌های PHP و PERL پشتیبانی می‌کند. لینوکس در حقیقت یک سیستم عامل متن باز (open source) است که به صورت نسخه‌های رایگان و تجاری ارائه می‌شود. در حالی که  سرور اختصاصی ویندوز از زبان‌های ASP و .NET پشتیبانی می‌کند و وب سرور آن IIS است. البته این نوع سیستم عامل از سایت‌هایی که با زبان PHP طراحی شده‌اند نیز پشتیبانی می‌کند. ویندوز سیستم عاملی غیر رایگان است که توسط شرکت مایکروسافت طراحی و توسعه داده شده است. این سیستم عامل در نسخه‌های متفاوت و بسته به امکانات و خدماتی که برای سرور و سرویس‌دهنده فراهم می‌کند، به کاربران ارائه می‌شود.

منظور از ویندوز سرور چیست؟

ویندوز سرور نوعی سیستم عامل است که به منظور نصب و اجرا بر روی سرورها طراحی شده است. از این سیستم عامل می‌توانید برای به اشتراک گذاشتن خدمات با چند کاربر و کنترل وسیعی از ذخیره‌سازی داده‌ها، برنامه‌های کاربردی و شبکه‌های مشترک استفاده کنید. ویندوز سرور در واقع از نسخه‌های دسکتاپی قدرتمندتر است و به کمک آن می‌توانید کنترل بهتری بر روی شبکه و مدیریت دیتابیس خود داشته باشید. از کاربردهای آن می‌توان به میل سرور (ارسال و دریافت ایمیل)، دیتابیس سرور، وب سرور و DNS سرور اشاره کرد.

وب سرور چیست؟

وب سرور به سامانه یا سخت‌افزاری گفته می‌شود که برای اجرای یک نرم‌افزار طراحی شده و امکان پاسخگویی به درخواست‌های کاربران در شبکه جهانی وب را دارد. در حقیقت یک وب سرور میزبان یک یا چند وب سایت است که درخواست‌های ارسالی از HTTP یا چند پروتکل را پردازش می‌کند. مهم‌ترین وظیفه یک وب سرور میزبانی و ذخیره صفحات وب، پردازش و ارسال صحیح آن‌ها در وب سایت‌ها به کاربران است.

مرواهاست بهترین خدمات سرور اختصاصی را با سیستم‌ عامل‌های لینوکسی و ویندوزی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. با خرید سرور اختصاصی از این شرکت از سرویس‌های بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید.

 

خرید سرور اختصاصی لینوکس و ویندوز از مرواهاست چه مزایایی دارد؟

مرواهاست سرور اختصاصی لینوکس و ویندوز را در ایران، آلمان و فرانسه با بهترین و مناسب‌ترین قیمت به شما ارائه می‌دهد. شما با خرید از مرواهاست می‌توانید سرور اختصاصی خود را در هر محلی که بخواهید انتخاب کنید. این شرکت بهترین و به‌روزترین سخت‌افزارها و سیستم مانیتورینگ دائمی را در اختیارتان قرار می‌دهد. همچنین برای اطمینان از امنیت اطلاعاتتان و تضمین کسب و کار آنلاین شما، می‌توانید از خدمات پشتیبانی فنی متخصص و قدرتمندی مرواهاست بهره‌مند شوید.

قیمت سرور اختصاصی در مرواهاست به چه صورت است؟

شرکت مرواهاست سرورهای اختصاصی مختلفی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که کدام تعرفه خاص خود را دارند. با این حال شما می‌توانید بهترین قیمت سرور اختصاصی را در مرواهاست مشاهده کنید. در وب سایت برای هر نوع وب سایت چندین پلن در نظر گرفته شده که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. برای مشاهده قیمت سرور اختصاصی در هر محل کافیست بر روی گزینه «مشاهده پلن‌ها» کلیک کنید.

آیا امکان اجاره سرور اختصاصی از مرواهاست وجود دارد؟

بله. شرکت مرواهاست سرورهای اختصاصی با اشتراک ماهانه را به مشتریان خود اجاره می‌دهد. اما هیچ مسئولیتی در قبال امنیت سرور و هاست خریداری شده از شرکت‌های دیگر را برعهده نمی‌گیرد. با این حال شما می‌توانید بر اساس تعرفه‌های پشتیبانی سرور اختصاصی در صورت نیاز، مرواهاست با عقد قراردادی این مسئولیت را می‌پذیرد.

خدمات پشتیبانی مرواهاست به چه صورت است؟

ما به خوبی می‌دانیم که یکی از حیاتی‌ترین اقدامات در راه رشد، پشتیبان‌گیری مداوم از اطلاعات است. به همین دلیل مرواهاست امکان دسترسی به سرویس FTP را به شما می‌دهد تا امنیت اطلاعات سرور شما در بالاترین سطح ممکن قرار بگیرد. اما این سرویس تنها تا زمانی فعال خواهد بود که طرح خریداری شما انقضا داشته باشد. به محض حذف سرویس، این فضا نیز با تمامی اطلاعات موجود در آن حذف خواهد شد. لازم است که شما به ‌صورت دائمی نحوه پشتیبان‌گیری، صحت اطلاعات پشتیبان، صحت انتقال اطلاعات به فضای پشتیبان را بررسی کنید. ایران سرور هیچ مسئولیتی در خصوص پشتیبان‌گیری مشترکین نخواهد داشت. ایران سرور همچنین برای شما یک فضای پشتیبان در دیتاسنتر سرویس اختصاص می‌دهد تا سرعت دسترسی به این فضا افزایش یابد. در صورت بروز هر گونه مشکل در این فضا، ایران سرور حداکثر تا 72 ساعت فضایی با حجم مشابه را در اختیارتان می‌گذارد.

مرواهاست یکی از بهترین ارائه دهندگان سرورهای اختصاصی در کشور است که سابقه بسیار درخشان و طولانی نیز در این زمینه دارد. شما می‌توانید سرور اختصاصی خود را با هر نوع سیستم عامل و کنترل پنلی خریداری کنید. مرواهاست امنیت کامل اطلاعات شما را به طور کامل تضمین خواهد کرد.

پرسش و پاسخ

اگر پاسخ سوال خودتون را پیدا نکردید نگران نباشید. میتونید با ما تماس بگیرید و سوالات خودتون را با ما در ارتباط بگذارید.

چطور یه دامنه مناسب انتخالب کنم؟

دامنه نام رسمی سایت شماست که دیگران از طریق این نام به وب سایت شما دسترسی خواهند داشت. بهتر است که یک نام کوتاه مرتبط به کسب و کار شما و عنوان کاری شما باشد. 

امروزه برای مشاغل و رشته های مختلف، پسوند های مختلفی در دسترس شما قرار گرفته است که نشان دادن ماهیت کاری سایت شما را برای مشتریان آسانتر میکند.

کدام پسوند برای من بهتر است؟

امروزه برای مشاغل و رشته های مختلف، پسوند های مختلفی در دسترس شما قرار گرفته است که نشان دادن ماهیت کاری سایت شما را برای مشتریان آسانتر میکند. 

پسوند ها صرف از نشان دادن زمینه کاری و نوع ارائه خدمات سایت به مخاطبین، در برخی موارد نیز به لحاظ جغرافیایی تفکیک خوبی خواهد داشت.

سرور اختصاصی ایران
پردازنده: 1X Xeon x3440
حافظه رم: 8GB up to 32GB
دیسک: 1x 500GB SATA
ترافیک ماهانه: 100 گیگابایت
تعداد آدرس (IP ) : 1 عدد

شروع قیمت از

600,000 تومان

مشاهده پلن ها
سرور اختصاصی آلمان
پردازنده: Intel Core i7-6700
حافظه رم: 64GB
دیسک: 2x512GBNVME | 2x 4TB SATA
ترافیک ماهانه: 30 ترابایت
تعداد آدرس (IP ) : 1 عدد

شروع قیمت از

2,000,000 تومان

مشاهده پلن ها
سرور اختصاصی فرانسه
پردازنده: AMD 2 x Opteron 6128
حافظه رم: 128GB
دیسک: 2TB SATA x 2
ترافیک ماهانه: نامحدود
تعداد آدرس (IP ) : 1 عددمشاهده پلن ها

در صورتی که هنوز عضو نیستید، ثبت نام کنید.