امروزه استفاده از ایمیل در فعالیتهای روزمره بین افراد، سازمان ها و شرکتها در هر تجارتی، یکی از مهم ترین و پایه ای ترین نیازها در برقراری ارتباطات می باشد.سرویس هاست ایمیل (Email Hosting) مرواهاست، با استفاده از آخرین تکنولوژی های موجود امکان ارسال و دریافت سریع و صحیح ایمیل ها را فراهم آورده است.جلوگیری از دریافت ایمیل های Spam (هرزنامه)، تنظیمات امنیتی جهت شناسایی و مقابله با تهدیدات موجود، اعتبارسنجی ارسال کننده های ایمیل، و امنیت و صیانت از اطلاعات ایمیل های کاربران، از امکانات ویژه ای است که خرید هاست ایمیل سازمانی مرواهاست، به شما ارایه می دهد. 

سرویس مورد نظر خود را جهت مشاهده جزئیات انتخاب کنید

مرواهاست، با پیاده‌سازی تکنولوژی‌های روز دنیا آماده ارائه سرویس ایمیل سازمانی به شرکت‌ها، نهادها و ارگان‌های دولتی و خصوصی در همه سطوح فعالیت می‌باشد.

پلن یک

------------------------------
  تومان 132,000
سالانه/
 • فضای دیسک: 500 مگابایت
 • ترافیک ماهانه : 5 گیگابایت
 • تعداد ایمیل: 20 عدد
 • کنترل‌پنل: سی پنل/پلسک
 • میل سرور: smartmail/Exim

پلن دو

------------------------------
  تومان 244,000
سالانه/
 • فضای دیسک: 1 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه : 10 گیگابایت
 • تعداد ایمیل: 100 عدد
 • کنترل‌پنل: سی پنل/پلسک
 • میل سرور: smartmail/Exim

پلن سه

------------------------------
 تومان 450,000
سالانه/
 • فضای دیسک: 2 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه : 20 گیگابایت
 • تعداد ایمیل: نامحدود
 • کنترل‌پنل: سی پنل/پلسک
 • میل سرور: smartmail/Exim

پلن چهار

------------------------------
  تومان 936,000
سالانه/
 • فضای دیسک: 5 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه : 50 گیگابایت
 • تعداد ایمیل: نامحدود
 • کنترل‌پنل: سی پنل/پلسک
 • میل سرور: smartmail/Exim

پلن پنج

------------------------------
  تومان 1,554,000
سالانه/
 • فضای دیسک: 10 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه : 100 گیگابایت
 • تعداد ایمیل: نامحدود
 • کنترل‌پنل: سی پنل/پلسک
 • میل سرور: smartmail/Exim

پلن شش

------------------------------
  تومان 2,547,000
سالانه/
 • فضای دیسک: 20 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه : 200 گیگابایت
 • تعداد ایمیل: نامحدود
 • کنترل‌پنل: سی پنل/پلسک
 • میل سرور: smartmail/Exim

پلن هفت

------------------------------
  تومان 14,321,000
سالانه/
 • فضای دیسک: 500 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه : 1 ترابایت
 • تعداد ایمیل: نامحدود
 • کنترل‌پنل: سی پنل/پلسک
 • میل سرور: smartmail/Exim

میزبانی وب یا خدمات هاستینگ، سرویسی است که اطلاعات و محتوای متعلق به کسب‌وکار شما را در دسترس عموم کاربران در شبکه اینتزنت قرار می‌دهد؛ مرواهاست با ارائه هاست لینوکس و هاست ویندوز بر روی سرورهای امن و قدرتمند، این امکان را برای شما فراهم می‌نماید.

پاسخگویی 365×7×24 کادر پشتیبانی و فـروش​

تجهیزات احتصاصی و فدرتمند

کنترل‌پنل قدرتمنـد و مشهور cPanel & WHM

مانیتورینگ وضعیت و سلامت سرویس (Health Monitoring)

سرویس های قابل ارائه

امنیت کامل اطلاعات و نگهداری

آسوده تخته هاست برانید!

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین نیازها در برقراری ارتباط بین افراد، سازمان‌ها و شرکت‌ها در هر کسب و کاری استفاده از ایمیل است. اما برای ساخت ایمیل اختصاصی کاری باید نسبت به خرید هاست ایمیل اقدام کرد. خدمات میزبانی ایمیل یکی از سرویس‌های هاستینگ است که به منظور ارسال و دریافت ایمیل مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از مزایای خرید هاست ایمیل مطابقت دامنه ایمیل با وب سایت کسب و کار است. شرکت مرواهاست با سابقه‌ای طولانی و درخشان در زمینه هاستینگ، خدمات میزبانی ایمیل را با بهترین سرویس‌ها به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

چه کسانی می‌توانند از خدمات میزبانی ایمیل استفاده کنند؟

افراد معمولی می‌توانند جهت ارسال ایمیل‌های خود از سرویس‌های پست الکترونیک رایگان مانند جیمیل استفاده کنند. اما در کسب و کارها به منظور کسب اعتبار و حرفه‌ای شدن باید نام  دامنه و برند با هم یکسان باشند و به صورت اختصاصی انتخاب شوند. بنابراین سازمان‌ها، شرکت‌ها و مشاغل تجاری باید از خدمات هاست ارسال ایمیل استفاده کنند. اما هنگام انتخاب و خرید هاست ایمیل مناسب باید بسیار دقت کرد. زیرا شرکت‌ها و مؤسسات زیادی در این زمینه فعالیت دارند. مرواهاست یکی از مجموعه‌های باسابقه در این حوزه است که سرویس‌های ارزنده و پشتیبانی قوی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. بنابراین شما با خرید هاست ارسال ایمیل از این شرکت می‌توانید از امنیت اطلاعات خود مطمئن شوید.

آیا استفاده از خدمات میزبانی ایمیل رایگان و ارزان قابل اعتماد هستند؟

خدمات میزبانی ایمیل رایگان را می‌توان در هر جایی پیدا کرد. اما این سرویس‌ها برای شما ایمیل با نام دامنه اختصاصی ایجاد نمی‌کنند. از طرفی با این سرویس‌ها نمی‌توان نام‌های کوتاه و ساده انتخاب کرد. همچنین کسانی که خدمات میزبانی ایمیل رایگان ارائه می‌دهند، به منظور تأمین مخارج و هزینه‌هایشان از طریق ایمیل شما تبلیغات زیادی را نشان می‌دهند. خدمات میزبانی ارزان قیمت نیز فضای ذخیره‌سازی کمی دارند و سرویس‌های آن‌ها از پایداری ضعیفی برخوردار هستند. حتی با استفاده از این قبیل میزبانی‌ها برای ارسال و به مقصد رسیدن ایمیل‌های شما هیچ تضمینی وجود ندارد. فراموش نکنید که ایمیل کاری نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت کسب و کار شما دارد و در واقع نشان‌دهنده‌ی اعتبار شغلی‌تان است. شرکت مرواهاست با بهره‌مندی از به‌روزترین تکنولوژی دنیا، امکان ارسال و دریافت سریع و صحیح ایمیل‌ها را برای شما فراهم می‌کند.

با خرید هاست ارسال ایمیل از مرواهاست، سرویسی متناسب با نوع کسب و کار خود و با پشتیبانی بسیار قدرتمند در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

با خرید هاست ایمیل از مرواهاست چه خدماتی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد؟

با خرید خدمات میزبانی ایمیل از مرواهاست سرویس‌هایی مانند: لینک اینترنت نامحدود و پایدار، سیستم عامل قدرتمند Cloud Linux – Centos و محافظت در برابر حملات منع دسترسی (DDOS Protection) در اختیارتان قرار می‌گیرد. از طرفی تیم مرواهاست پاسخگویی سریع در 365 روز سال، 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز در زمینه ارائه خدمات فروش و پشتیبانی به مشترکین خود را تضمین می‌کند. به همین دلیل در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز از هفته می‌توانید با تیم متخصص مرواهاست در ارتباط باشید. شما با خرید هاست ایمیل از مرواهاست می‌توانید از کنترل پنل‌های قدرتمند و معروف cPanel و WHM بهره‌مند شوید. این مجموعه همچنین در کنار خدمات هاست ارسال ایمیل، تجهیزات اختصاصی و قدرتمندی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید بدون هیچ نگرانی و با سرعت بالا ایمیل‌های خود را ارسال و دریافت کنید.

یک نکته مهم در خرید هاست ایمیل، تناسب آن با نوع کسب و کار شما است. یک فضای هاستینگ ایمیل باید با ارسال و دریافت پست‌های الکترونیکی سازمان شما همخوانی کامل داشته باشد. عدم همخوانی این فضا منجر به بروز اختلال در فرآیند ایمیل رسانی، عدم دریافت پیام‌های حیاتی از طرف مشتریان شما و … خواهد شد. متأسفانه در برخی موارد بروز این قبیل مسائل خسارات جبران ناپذیری را به سازمان شما وارد می‌کند. اما با خرید خدمات میزبانی ایمیل از مرواهاست جای نگرانی نیست. زیرا این مجموعه از دریافت ایمیل‌های هرزنامه (Spam) جلوگیری می‌کند و تنظیمات امنیتی جهت شناسایی و مقابله با تهدیدات موجود، اعتبارسنجی ارسال‌کننده‌های ایمیل (PTR Check)، جلوگیری از حملات تست رمز عبور (Dictionary Attack)، جلوگیری از تبادل فایل‌های ویروسی و مخرب، پیروی از استاندارد دیتاسنتر TIA-942  و نگهداری از اطلاعات ایمیل‌های کاربران را به شما ارائه می‌دهد.

مرواهاست همچنین با توجه به نوع کسب و کار و نیاز شما خدمات میزبانی متفاوتی مانند: هاست ایمیل سازمانی، میزبانی پایگاه داده MSSQL، میزبانی پایگاه داده MYSQL و هاست دانلود cPanel را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید برای خرید هر نوع هاست و براساس نیازتان پلن موردنظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

خدمات پشتیبانی مرواهاست ب چه صورت است؟

پشتیبانی مهم‌ترین و اساسی‌ترین بخش در خدمات هاستینگ است که مرواهاست با ارائه یک فضای پشتیبان قوی و رایگان به مشتریانش، سرویس‌های خود را ضمانت می‌کند. در زمینه خدمات هاست ارسال ایمیل نیز همان‌طور که در بالا اشاره شد، امنیت کامل اطلاعات و صیانت از ایمیل‌های کاربران را تضمین می‌کند. این شرکت با بهره‌گیری از به‌روزترین تکنولوژی و عقد قرارداد با شرکت‌های معتبر، از اطلاعات شما در سطح امنیت بالا محافظت خواهد کرد. در صورت بروز هر گونه مشکلی، ایران سرور حداکثر تا 72 ساعت یک فضای پشتیبانی با حجم مشابه در اختیارتان قرار خواهد داد. حتی اگر نیاز به فضای بیشتری با حجم بالاتر داشتید نیز این امکان برای شما فراهم شده است. تنها کافیست درخواست خود را به بخش فروش این شرکت اعلام کنید. در این راستا شرکت مرواهاست دسترسی FTP برای استفاده از این فضای پشتیبان را به شما می‌دهد که فقط از طریق سرویس مشترک میسر است. به همین دلیل امنیت اطلاعاتتان با مرواهاست در بالاترین سطح خود قرار دارد.

مرواهاست یکی از بهترین و معروف‌ترین ارائه‌دهنده‌گان خدمات هاستینگ در ایران، آلمان و فرانسه است که سرویس‌هایی با قیمت مناسب و تجهیزات قدرتمند در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این شرکت با پیاده‌سازی تکنولوژی روز دنیا آماده ارائه خدمات میزبانی ایمیل سازمانی به شرکت‌ها، نهادها و ارگان‌های دولتی و خصوصی در همه سطوح است. به منظور خرید هاست ایمیل از مرواهاست از طریق سایت به نشانی morvahost.com می‌توانید بعد از انتخاب سرویس مورد نظرتان، پلن‌های قابل ارائه را مشاهده کنید.

پرسش و پاسخ

اگر پاسخ سوال خودتون را پیدا نکردید نگران نباشید. میتونید با ما تماس بگیرید و سوالات خودتون را با ما در ارتباط بگذارید.

چطور یه دامنه مناسب انتخالب کنم؟

دامنه نام رسمی سایت شماست که دیگران از طریق این نام به وب سایت شما دسترسی خواهند داشت. بهتر است که یک نام کوتاه مرتبط به کسب و کار شما و عنوان کاری شما باشد. 

امروزه برای مشاغل و رشته های مختلف، پسوند های مختلفی در دسترس شما قرار گرفته است که نشان دادن ماهیت کاری سایت شما را برای مشتریان آسانتر میکند.

کدام پسوند برای من بهتر است؟

امروزه برای مشاغل و رشته های مختلف، پسوند های مختلفی در دسترس شما قرار گرفته است که نشان دادن ماهیت کاری سایت شما را برای مشتریان آسانتر میکند. 

پسوند ها صرف از نشان دادن زمینه کاری و نوع ارائه خدمات سایت به مخاطبین، در برخی موارد نیز به لحاظ جغرافیایی تفکیک خوبی خواهد داشت.

در صورتی که هنوز عضو نیستید، ثبت نام کنید.