سرویس‌ هاست دانلود مرواهاست راهکاری مناسب و مقرون به‌صرفه جهت میزبانی و آرشیو فایلها و نگهداری اطلاعات پرحجم سایتهای شما می‌باشد.
در صورتی که قصد ارایه لینک دانلود به کاربرانتان دارید و نیاز به فضایی جهت میزبانی اطلاعاتتان دارید، خرید هاست دانلود مرواهاست، بهترین گزینه برای انجام این کار میباشد.
این سرویس برای کاربرانی که قصد راه اندازی دانلودسنتر و یا آپلود سنتر دارند، گزینه خوبی می باشد، در این سرویس امکان اجرای اسکریپتها، میزبانی سایت و استفاده از دیتابیس و ایمیل را نخواهید داشت.

پلن مورد نظر خود را جهت مشاهده جزئیات انتخاب کنید

در صورت خرید سرویس هاست دانلود مرواهاست، چنانچه قصد انتقال اطلاعات از شرکت های دیگر به مرواهاست را دارید، همکاران ما در انتقال اطلاعات به طور رایگان شما را یاری خواهند کرد.

پلن یک

------------------------------
 تومان 27,000
ماهیانه/
 • فضای دیسک: 10 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه : 100 گیگابایت
 • کنترل‌پنل: سی پنل
 • دامنه رایگان(خرید سالانه): .ir
 • تعداد آدرس (FTP): 1 عدد

پلن دو

------------------------------
  تومان 51,000
ماهیانه/
 • فضای دیسک: 20 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه : 200 گیگابایت
 • کنترل‌پنل: سی پنل
 • دامنه رایگان(خرید سالانه): .ir
 • تعداد آدرس (FTP): 2 عدد

پلن سه

------------------------------
  تومان 75,000
ماهیانه/
 • فضای دیسک: 30 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه : 300 گیگابایت
 • کنترل‌پنل: سی پنل
 • دامنه رایگان(خرید سالانه): .ir
 • تعداد آدرس (FTP): 4 عدد

پلن چهار

------------------------------
  تومان 177,000
ماهیانه/
 • فضای دیسک: 70 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه : 700 گیگابایت
 • کنترل‌پنل: سی پنل
 • دامنه رایگان(خرید سالانه): .ir
 • تعداد آدرس (FTP): 6 عدد

پلن پنج

------------------------------
  تومان 249,000
ماهیانه/
 • فضای دیسک: 100 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه : 1 ترابایت
 • کنترل‌پنل: سی پنل
 • دامنه رایگان(خرید سالانه): .ir
 • تعداد آدرس (FTP): 1 عدد

این سرویس برای کاربرانی که قصد راه اندازی دانلودسنتر و یا آپلود سنتر دارند، گزینه خوبی می باشد، در این سرویس امکان اجرای اسکریپتها، میزبانی سایت و استفاده از دیتابیس و ایمیل را نخواهید داشت.

پاسخگویی 365×7×24 کادر پشتیبانی و فـروش​

سامانه‌های ذخیره‌سازی پیشرفته

تجهـیـزات اختصـاصی و قـدرتـمـنـد

مانیتورینگ وضعیت و سلامت سرویس (Health Monitoring)

سرویس های قابل ارائه

امنیت کامل اطلاعات و نگهداری

آسوده تخته هاست برانید!

مرواهاست یکی از شرکت‌های زیرمجموعه مراکز مهندسی فراپویان رایانه و فنی مهندسی مروا است که سایقه طولانی در حوزه هاستینگ دارد. این مراکز از اوایل دهه 70 در زمینه ارائه خدمات فناوری اطلاعات در ایران فعالیت دارند و به پیشرفت تکنولوژی حوزه کاری خود را توسعه دادند. مرواهاست از دیرباز تاکنون افتخار میزبانی و نگهداری از سایت‌ها، دامنه‌های سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی و حتی خصوصی بسیاری را با تکیه بر تکنسین فنی و متخصص خود داشته است. یکی از خدمات این شرکت، ارائه هاست دانلود است که از بهترین سرویس‌های میزبانی محسوب می‌شود. در صورتی که قصد ارائه لینک دانلود به کاربرانتان و نیاز به فضایی جهت میزبانی اطلاعاتتان دارید، خرید هاست دانلود مرواهاست بهترین گزینه برای انجام این کار است.

هاست دانلود مرواهاست چگونه سرویسی است؟

سرویس هاست دانلود مرواهاست یک روش بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای میزبانی، آرشیو فایل‌ها و نگهداری اطلاعات پرحجم برای سایت شما است. این سرویس برای کاربرانی که قصد راه‌اندازی دانلود و آپلود سنتر را دارند، خرید هاست دانلود فایل یک راه‌کار بسیار خوب است. در این سرویس امکان اجرای اسکریپت‌ها، میزبانی سایت، استفاده از دیتابیس و ایمیل وجود ندارد. بنابراین اگر قصد ارائه لینک دانلود به کاربران یا نیاز به فضایی جهت میزبانی اطلاعاتتان دارید، خرید هاست دانلود مرواهاست به شما توصیه می‌شود.

آیا انتقال اطلاعات از شرکت‌های دیگر به مرواهاست وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید بعد از خرید هاست دانلود از مرواهاست در صورت تمایل به انتقال اطلاعات خود به شرکت، درخواست خود را اعلام کنید. نیروهای فنی شرکت مرواهاست در فرآیند انتقال اطلاعات به صورت رایگان به شما کمک خواهند کرد.

هاست دانلود پرسرعت و نامحدود چیست؟

هاست دانلود در حقیقت به میزان فضا روی سرور گفته می‌شود که اطلاعات و فایل‌های مربوط به سایت را ذخیره و نگهداری می‌کند. شما با خرید هاست دانلود فایل، می‌توانید اطلاعات مربوط به سایتتان را آپلود کنید. اما این سرویس برای آن که بتواند سایت شما را به خوبی پشتیبانی کند، نیاز به اتصال دائمی به اینترنت دارد. هاست دانلود پرسرعت یکی از نامحدودترین هاست‌ها است که به شما در آپلود و دانلود سریع‌تر فایل‌های حجیم کمک می‌کند. شما با خرید هاست دانلود نامحدود از پهنای باند نامحدود، عدم محدودیت و فضای ذخیره‌سازی بالا برخوردار خواهید شد.

با خرید هاست دانلود نامحدود از مرواهاست نه تنها امنیت اطلاعات شما توسط تیم پشتیبان تضمین می‌شود، بلکه می‌توانید فایل‌های حجیم خود را با سرعت بسیار بالایی در سایتتان آپلود کنید.

مزایای خرید هاست دانلود فایل از مرواهاست چیست؟

یکی از مزایای بسیار خوب خرید از مرواهاست، پاسخگویی سریع تیم پشتیبان به مشتریان است. این شرکت تضمین می‌کند که در 365 روز سال، 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی مشتریان خود باشد. بنابراین شما عزیزان می‌توانید جهت خرید هاست دانلود مورد نظر خود و پرسیدن سؤالاتتان در هر روز و ساعتی با تیم پشتیبان شرکت در ارتباط باشید. تیم متخصص مرواهاست همچنین به منظور نگهداری اطلاعات شما از سامانه‌های ذخیره‌سازی پیشرفته‌ای استفاده می‌کند و تجهیزات اختصاصی و قدرتمندی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

در صورت خرید هاست دانلود فایل از مرواهاست چه خدماتی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد؟

در صورت خرید هاست دانلود فایل از شرکت مرواهاست سرویس‌های مانند: لینک اینترنت نامحدود و پایدار، کنترل پنل قدرتمند و مشهور WHM  و cPanel و سیستم عامل‌های قدرتمند Cloud Linux – Centos به شما عزیزان ارائه داده می‌شود.

فضای پشتیبانی مرواهاست چگونه است؟

اصولاً از هر لحظه‌ای که میزبانی شما از دسترس خارج شود، مشکلات بسیاری برای کسب و کارتان به وجود خواهد آمد. از طرفی یکی از مسائل مهم و حیاتی مطمئن شدن از امنیت بالای میزبانی سایت در برابر هکرها و دیگر مشکلات امنیتی است. هنگام استفاده از هاست دانلود نیز احتمال حملات منع دسترسی و تجاوز مصرف منابع وجود دارد. اما با خرید از مرواهاست اصلا جای نگرانی نیست. زیرا این شرکت یک فضای پشتیبان رایگان و بسیار قوی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد و امنیت کامل اطلاعات و نگهداری از آن‌ها را تضمین می‌کند. تیم مرواهاست با قرار دادن سرویس دسترسی FTP به مشترکین خود امنیت اطلاعات را بالاترین سطح ممکن قرار می‌دهند. البته این فضا تا زمان تمدید خدمات برای شما فعال خواهد بود و همزمان با حذف سرویس، فضا با تمامی اطلاعات موجود در آن نیز حذف خواهد شد.

چگونه می‌توان از مرواهاست خرید کرد؟

برای خرید هاست دانلود فایل از مرواهاست می‌توانید با مراجعه به وب سایت این شرکت طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این سایت 5 نوع پلن مختلف وجود دارد که شما می‌توانید براساس فضای دیسک، ترافیک ماهانه، نوع کنترل پنل و تعداد آدرس (FTP) طرح دلخواهتان را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید.

شما عزیزان می‌توانید بهترین هاست دانلود با سطح امنیت بالا را از شرکت مرواهاست خریداری کنید. این شرکت یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات هاستینگ در ایران است که علاوه بر قیمت مناسب از تیم پشتیبانی بسیار قوی و متخصصی نیز برخوردار است. بنابراین جهت خرید هاست دانلود نامحدود و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت این شرکت به نشانی morvahost.com مراجعه کنید.

پرسش و پاسخ

اگر پاسخ سوال خودتون را پیدا نکردید نگران نباشید. میتونید با ما تماس بگیرید و سوالات خودتون را با ما در ارتباط بگذارید.

چطور یه دامنه مناسب انتخالب کنم؟

دامنه نام رسمی سایت شماست که دیگران از طریق این نام به وب سایت شما دسترسی خواهند داشت. بهتر است که یک نام کوتاه مرتبط به کسب و کار شما و عنوان کاری شما باشد. 

امروزه برای مشاغل و رشته های مختلف، پسوند های مختلفی در دسترس شما قرار گرفته است که نشان دادن ماهیت کاری سایت شما را برای مشتریان آسانتر میکند.

کدام پسوند برای من بهتر است؟

امروزه برای مشاغل و رشته های مختلف، پسوند های مختلفی در دسترس شما قرار گرفته است که نشان دادن ماهیت کاری سایت شما را برای مشتریان آسانتر میکند. 

پسوند ها صرف از نشان دادن زمینه کاری و نوع ارائه خدمات سایت به مخاطبین، در برخی موارد نیز به لحاظ جغرافیایی تفکیک خوبی خواهد داشت.

در صورتی که هنوز عضو نیستید، ثبت نام کنید.